Kua hangaia te hononga 7/16 Din mō ngā teihana turanga o waho i roto i ngā pūnaha whakawhitiwhiti waea pūkoro (GSM, CDMA, 3G, 4G), he kaha teitei, he iti te ngaronga, he nui te ngaohiko whakahaere, he pai te mahi ātete wai, ā, e tika ana mō ngā taiao rerekē. He ngāwari te tāuta, ā, he pono te hononga.
Kei te wātea ngā hononga Telsto 7/16 Din i roto i te ira tāne, wahine rānei, me te aukati 50 Ohm. Kei te wātea ā mātou hononga 7/16 DIN i roto i ngā putanga tika, koki matau rānei, me ngā kōwhiringa flange 4-pōro, bulkhead, panel 4-pōro, me te kore e mau. Kei te wātea ēnei hoahoa hononga 7/16 DIN i roto i ngā tikanga whakapiri, whakapiko, whakapiri rānei.
● Mā te IMD iti me te VSWR iti ka pai ake te mahi a te pūnaha.
● Mā te hoahoa mura-ā-ake ka māmā ake te tāutanga mā te whakamahi i ngā taputapu ringaringa paerewa.
● Ka tiakina e te gasket kua oti te huihui mai i te puehu (P67) me te wai (IP67).
● He kaha te kawe hiko me te ātete ki te waikura nā ngā hononga parahi whākawa/whakakikorua Ag me ngā tinana parahi/whakakikorua Tri-Alloy.
● Hanganga Ahokore
● Ngā Teihana Tūāpapa
● Te Parenga Uira
● Ngā Whakawhitiwhiti Kōrero Amiorangi
● Ngā Pūnaha Pūihi
| Atanga | ||||
| E ai ki | IEC60169-4 | |||
| Hiko | ||||
| Ārai Āhuatanga | 50ohm | |||
| 1 | Awhe Auautanga | DC-3GHz | ||
| 2 | VSWR | ≤1.15 | ||
| 3 | Ngaohiko ātete-hiko | ≥2700V RMS,50Hz, i te taumata moana | ||
| 4 | Ātete Hiko-ā-ira | ≥10000MΩ | ||
| 6 | Ātete Whakapā | Hoapā o Waho ≤1.5mΩ; Hoapā Waenga ≤0.4mΩ | ||
| 7 | Ngaronga Whakauru (dB) | Iti iho i te 0.15 | ||
| 8 | PIM3 | ≤-155dBc | ||
| Mīhini | ||||
| 1 | Te pakari | Ngā huringa whakaipoipo ≥500 | ||
| Rauemi me te whakakikorua | ||||
| Whakaahuatanga | Rauemi | Whakakikorua/Ni | ||
| 1 | Tinana | Parahi | Koranu-toru | |
| 2 | Ārai | PTFE | – | |
| 3 | Kaiārahi pokapū | QSn6.5-0.1 | Ag | |
| 4 | Ētahi atu | Parahi | Ni | |
| Taiao | ||||
| 1 | Awhe Pāmahana | -40℃~+85℃ | ||
| 2 | Ātete wai | IP67 | ||
Tautoko:
* Kounga paerewa teitei
* Te utu tino whakataetae
* Ngā otinga waea pai rawa atu kua whakaritea
* Ngā ratonga ngaio, pono, ngāwari hoki
* He kaha te kaha ki te whakaoti rapanga i roto i te pakihi
* He kaimahi mātau hei whakatutuki i ō hiahia katoa mō te pūkete

Tauira:TEL-DINF.12S-RFC
Whakaahuatanga
Hononga wahine DIN mō te taura tino ngāwari 1/2″
| Rauemi me te Whakakikorua | |
| Hoapā pokapū | Whakakikorua Parahi / Hiriwa |
| Ārai | PTFE |
| Tinana me te Kaiārahi o Waho | Parahi / koranu whakakikoruatia ki te koranu-toru |
| Pakitara | Rapa Hiraka |
| Ngā Āhuatanga Hiko | |
| Āhuatanga Ārai | 50 Ōhm |
| Awhe Auautanga | DC~3 GHz |
| Ātete Ārai | ≥5000MΩ |
| Kaha Whakakorehiko | 2500 V rms |
| Ātete whakapā pokapū | ≤0.4 mΩ |
| Ātete whakapā o waho | ≤0.2 mΩ |
| Ngaronga Whakaurunga | ≤0.15dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Awhe pāmahana | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Ātete wai | IP67 |

Ngā Tohutohu Tāutanga o te taura tino ngāwari N, 7/16, 4310 rānei 1/2″
Hanganga o te hononga: (Pikitia 1)
A. nati o mua
B. nati tuara
C. te pēke

Ko ngā inenga o te tango i te hua e whakaaturia ana i te hoahoa (Pikitia 2), me aro atu ki te tango i te hua:
1. Me whakakopa te mata pito o te ara iahiko o roto.
2. Tangohia ngā poke pērā i te unahi parahi me ngā kohao i te mata o te taura.

Te whakakotahi i te wāhanga hiri: Whakapirihia te wāhanga hiri ki roto i te ara iahiko o waho o te taura e whakaaturia ana i te hoahoa (Pikitia 3).

Te whakakotahi i te nati o muri (Pikitia 3).

Honoa te nati o mua me te nati o muri mā te whakawiri kia rite ki te whakaaturanga o te hoahoa (Pikitia (5))
1. I mua i te whakawiri, pania he paparanga hinu whakahinuhinu ki runga i te mowhiti-o.
2. Puritia te nati o muri me te taura kia kaua e nekeneke. Whakawirihia te tinana anga matua ki te tinana anga o muri. Whakawirihia te tinana anga matua o te tinana anga o muri mā te whakamahi i te kī makimaki. Kua oti te huihui.
