1. Kua hangaia te pūnaha hononga 4.3-10 kia tutuki ai ngā whakaritenga hou o ngā taputapu whatunga pūkoro, kia honoa ai te RRU ki te pūihi.
2. He pai ake te pūnaha hononga 4.3-10 i ngā hononga 7/16 i runga i te rahi, te pakari, te mahi, me ētahi atu tawhā, ka puta he mahi PIM tino pumau mai i ngā wāhanga hiko me ngā wāhanga miihini motuhake, ā, ka iti ake te taipana hononga. He iti te rahi o ēnei raupapa hononga, he pai te mahi hiko, he iti te taipana PIM me te hononga, ā, he ngāwari hoki te tāuta, ka whakaratohia e ēnei hoahoa he mahi VSWR tino pai tae atu ki te 6.0 GHz.
1. 100% PIM kua whakamatautauria
2. He pai mō ngā tono e hiahia ana kia iti te PIM me te iti o te whakaiti
3. 50 Ohm te ātete ingoa
4. E tutuki ana i te IP-68 i roto i te āhua kāore i whakatauria
5. Awhe auau DC ki te 6GHz
1. Pūnaha Pūihi Tohatoha (DAS)
2. Ngā Teihana Tūāpapa
3. Hanganga Ahokore
4. Waea
5. Ngā Tātari me ngā Kaiwhakakotahi
● 4.3-10 VSWR me ngā hua whakamātautau PIM iti mō te LTE me te Waea Pūkoro
● Momo tīwiri
● Momo Pana-Tōia
● Momo Wiri Ringa
● Ko ngā hua whakamātautau PIM me VSWR tino pai e whakaū ana i te mahi tino pai o te pūnaha hononga 4.3-10.
I runga anō i ngā painga ā-pūkaha pērā i te rahi me te iti o te taipana hononga, he tino pai te pūnaha hononga 4.3-10 mō te mākete whakawhitiwhiti kōrero pūkoro.
1. Whakautuhia tō patai i roto i ngā hāora mahi 24.
2. Kei te wātea te hoahoa ritenga. Nau mai haere mai ki te OEM me te ODM.
3. Ka taea te whakarato i te otinga motuhake me te ahurei ki tā mātou kiritaki e ā mātou miihini me ngā kaimahi kua whakangungua pai, kua ngaio hoki.
4. Wā tuku tere mō te ota pai.
5. He wheako ki te mahi pakihi me ngā kamupene nunui kua rārangihia.
6. Ka taea te whakarato tauira kore utu.
7. 100% Te Whakapumautanga Tauhokohoko o te utu me te kounga.

Tauira:Waea-4310M.78-RFC
Whakaahuatanga
Hononga tāne 4.3-10 mō te taura RF ngāwari 7/8″
| Rauemi me te Whakakikorua | |
| Hoapā pokapū | Whakakikorua Parahi / Hiriwa |
| Ārai | PTFE |
| Tinana me te Kaiārahi o Waho | Parahi / koranu whakakikoruatia ki te koranu-toru |
| Pakitara | Rapa Hiraka |
| Ngā Āhuatanga Hiko | |
| Āhuatanga Ārai | 50 Ōhm |
| Awhe Auautanga | DC~3 GHz |
| Ātete Ārai | ≥5000MΩ |
| Kaha Whakakorehiko | ≥2500 V rms |
| Ātete whakapā pokapū | ≤1.0 mΩ |
| Ātete whakapā o waho | ≤1.0 mΩ |
| Ngaronga Whakaurunga | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.15@-3.0GHz |
| Awhe pāmahana | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Ātete wai | IP67 |
Ngā Tohutohu Tāutanga o te taura tino ngāwari N, 7/16, 4310 rānei 1/2″
Hanganga o te hononga: (Pikitia 1)
A. nati o mua
B. nati tuara
C. te pēke

Ko ngā inenga o te tango i te hua e whakaaturia ana i te hoahoa (Pikitia 2), me aro atu ki te tango i te hua:
1. Me whakakopa te mata pito o te ara iahiko o roto.
2. Tangohia ngā poke pērā i te unahi parahi me ngā kohao i te mata o te taura.

Te whakakotahi i te wāhanga hiri: Whakapirihia te wāhanga hiri ki roto i te ara iahiko o waho o te taura e whakaaturia ana i te hoahoa (Pikitia 3).

Te whakakotahi i te nati o muri (Pikitia 3).

Honoa te nati o mua me te nati o muri mā te whakawiri kia rite ki te whakaaturanga o te hoahoa (Pikitia (5))
1. I mua i te whakawiri, pania he paparanga hinu whakahinuhinu ki runga i te mowhiti-o.
2. Puritia te nati o muri me te taura kia kaua e nekeneke. Whakawirihia te tinana anga matua ki te tinana anga o muri. Whakawirihia te tinana anga matua o te tinana anga o muri mā te whakamahi i te kī makimaki. Kua oti te huihui.
