Ngā Pūihi/ Teihana turanga/ Whānui maka/ Huinga taura/ Pūkoro/ Ngā wāhanga/ Taputapu/ Reo Irirangi Ngaruiti/ Mil-Aero
PCS/Radar/Reo Irirangi/Satcom/Parenga ngaru WLAN
1. Ka whakarite hoki mātou i ngā hua motuhake kia tutuki ai ngā hiahia o ā mātou kiritaki. Whakaaturia mai tō tuhi, tauira, taipitopito rānei kua tohua, mā mātou e hanga, tukuna mai rānei ō tawhā hangarau motuhake pēnei i te IMD, VSWR, te whakakikorua me ētahi atu.
2. He pai te whakarato tauira.
3. Ka whakautu mātou i tō patai i roto i ngā haora 24.

Tauira:Waea-NMA.12S-RFC
Whakaahuatanga
Hononga Koki Tāne N mō te taura Superflexible 1/2″
| Rauemi me te Whakakikorua | |
| Hoapā pokapū | Whakakikorua Parahi / Hiriwa |
| Ārai | PTFE |
| Tinana me te Kaiārahi o Waho | Parahi / koranu whakakikoruatia ki te koranu-toru |
| Pakitara | Rapa Hiraka |
| Ngā Āhuatanga Hiko | |
| Āhuatanga Ārai | 50 Ōhm |
| Awhe Auautanga | DC~3 GHz |
| Ātete Ārai | ≥5000MΩ |
| Kaha Whakakorehiko | ≥2500 V rms |
| Ātete whakapā pokapū | ≤1.0 mΩ |
| Ātete whakapā o waho | ≤0.2 mΩ |
| Ngaronga Whakaurunga | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Awhe pāmahana | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Ātete wai | IP67 |
Ngā Tohutohu Tāutanga o te taura tino ngāwari N, 7/16, 4310 rānei 1/2″
Hanganga o te hononga: (Pikitia 1)
A. nati o mua
B. nati tuara
C. te pēke

Ko ngā inenga o te tango i te hua e whakaaturia ana i te hoahoa (Pikitia 2), me aro atu ki te tango i te hua:
1. Me whakakopa te mata pito o te ara iahiko o roto.
2. Tangohia ngā poke pērā i te unahi parahi me ngā kohao i te mata o te taura.

Te whakakotahi i te wāhanga hiri: Whakapirihia te wāhanga hiri ki roto i te ara iahiko o waho o te taura e whakaaturia ana i te hoahoa (Pikitia 3).

Te whakakotahi i te nati o muri (Pikitia 3).

Honoa te nati o mua me te nati o muri mā te whakawiri kia rite ki te whakaaturanga o te hoahoa (Pikitia (5))
1. I mua i te whakawiri, pania he paparanga hinu whakahinuhinu ki runga i te mowhiti-o.
2. Puritia te nati o muri me te taura kia kaua e nekeneke. Whakawirihia te tinana anga matua ki te tinana anga o muri. Whakawirihia te tinana anga matua o te tinana anga o muri mā te whakamahi i te kī makimaki. Kua oti te huihui.
