Tāne N ki te Tāne N Hononga Koki Matau Tāne Momo N Hononga RF Taura Whakawhiti RF Hononga Hononga
Ko te whānuitanga auau mahi a te Telsto RF Connector he DC-3 GHz, ā, he tino pai te mahi VSWR me te whakarerekētanga Inter Passive Low. Nā tēnei he mea tino pai mō te whakamahi i roto i ngā teihana turanga pūkoro, ngā pūnaha pūihi tohatoha (DAS) me ngā tono pūtau iti.
He huarahi tino pai ngā urutau Coax ki te huri tere i te ira tangata, i te momo hononga rānei i runga i tētahi taura kua mutu kē.
He hoahoa hononga urutau koki matau tāne N ki tāne N a Telsto RF Coaxial me te aukati 50 Ohm. He mea hanga kia rite ki ngā whakaritenga urutau RF tika, ā, ko te VSWR mōrahi he 1.15:1.
E whakamahia ana ngā tukanga whakamutu taura kume me te kume mō tēnei raupapa.
| Awhe Pāmahana | -55~+155°C (Taura PE -40~+85°C) |
| Āraitanga | 50Ω |
| Te wiri | 100m/S2 (10~500Hz), 10g |
| Awhe Auautanga | DC-11GHz |
| Ngaronga Whakaurunga | <= 0.24dB/6GHz |
| Te Tūpato ki te Ngaohiko | 2500V rms i te taumata moana |
| Ngaohiko Mahi | 1000Vr.ms i te taumata moana |
| Ātete Ārai | >= 5000 MΩ |
| Te kaha pupuri nati hononga | 450N |
| Te pakari | >= 500(huringa) |
| Ātete whakapā | Hoapā Pokapū <=1mΩ |
| Hoapā Waho <=1mΩ | |
| Ōwehenga Ngaru Tū Ngaohiko | Tika <= 1.15/6GHz |
| Koki matau <= 1.25/6GHz |
● He koki matau te tinana o te urutau tāne momo N ki te tāne N. He urutau tuke RF koki matau 90 nekehanga tēnei urutau whakakoi momo N koki matau.
● Momo: Hononga tāne momo N ki te tāne 90 nekehanga koki matau, Āhuatanga M/M, Āhuatanga Whakakotahi Whakakotahi RF.
● E whakamahia whānuitia ana mō ngā taputapu reo irirangi me ngā taputapu mō te hono i ngā taura coaxial RF. Ka taea te whakawhiti ki te hua o te ao.
● Tae: Hiriwa, Whakakikoruatia ki te Nikara.
| Hua | Whakaahuatanga | Wāhanga Nama |
| Pūurutau RF | 4.3-10 Wahine ki te Din Wahine Urutau | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 Wahine ki te Tāne Din Adapter | TEL-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 Tāne ki te Din Wahine Urutau | TEL-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 Tāne ki te Din Tāne Urutau | TEL-4310M.DINM-AT |

Tauira:WAEA-NM.NMA-AT
Whakaahuatanga
Tāne N ki te Tāne N Tāne Matau RF Adapter
| Rauemi me te Whakakikorua | |
| Hoapā pokapū | Whakakikorua Parahi / Hiriwa |
| Ārai | PTFE |
| Tinana me te Kaiārahi o Waho | Parahi / koranu whakakikoruatia ki te koranu-toru |
| Pakitara | Rapa Hiraka |
| Ngā Āhuatanga Hiko | |
| Āhuatanga Ārai | 50 Ōhm |
| Awhe Auautanga | DC~6 GHz |
| Ātete Ārai | ≥5000MΩ |
| Kaha Whakakorehiko | ≥2500 V rms |
| Ātete whakapā pokapū | ≤1.0 mΩ |
| Ātete whakapā o waho | ≤0.25 mΩ |
| Ngaronga Whakaurunga | ≤0.15dB |
| VSWR | ≤1.15 tika;≤1.25 koki matau |
| Awhe pāmahana | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Ātete wai | IP67 |
Ngā Tohutohu Tāutanga o te taura tino ngāwari N, 7/16, 4310 rānei 1/2″
Hanganga o te hononga: (Pikitia 1)
A. nati o mua
B. nati tuara
C. te pēke

Ko ngā inenga o te tango i te hua e whakaaturia ana i te hoahoa (Pikitia 2), me aro atu ki te tango i te hua:
1. Me whakakopa te mata pito o te ara iahiko o roto.
2. Tangohia ngā poke pērā i te unahi parahi me ngā kohao i te mata o te taura.

Te whakakotahi i te wāhanga hiri: Whakapirihia te wāhanga hiri ki roto i te ara iahiko o waho o te taura e whakaaturia ana i te hoahoa (Pikitia 3).

Te whakakotahi i te nati o muri (Pikitia 3).

Honoa te nati o mua me te nati o muri mā te whakawiri kia rite ki te whakaaturanga o te hoahoa (Pikitia (5))
1. I mua i te whakawiri, pania he paparanga hinu whakahinuhinu ki runga i te mowhiti-o.
2. Puritia te nati o muri me te taura kia kaua e nekeneke. Whakawirihia te tinana anga matua ki te tinana anga o muri. Whakawirihia te tinana anga matua o te tinana anga o muri mā te whakamahi i te kī makimaki. Kua oti te huihui.
