| hononga tāne n rf kawenga rūpahu coaxial 50w | |
| Tauira Nama | TEL-TLNM50W |
| Hiko | |
| Ārai Āhuatanga | 50ohm |
| Awhe Auautanga | DC-3GHz |
| VSWR | ≤1.20 |
| Te kaha o te mana | 50 Wāti |
| Hononga RF | Hononga Tāne N |
| Rauemi me te Whakakikorua | |
| Ingoa Wāhanga | Rauemi |
| Tinana hononga | Parahi |
| Ārai | PTFE |
| Kaiārahi ā-roto | Parahi Whero |
| Whare noho | Konumohe |
| Taiao | |
| Te Pāmahana Whakahaere | -45~ 85 ℃ |
| Te Pāmahana Rokiroki | -60~120℃ |
| Reiti Ātete Huarere | IP65 |
| Te haumākū ā-whanaunga | 5%-95% |
| Ngā RoH (2002/95/EC) | E tutuki ana i te whakawāteatanga |
| Taumaha (Kupenga) | 340g |
● Roopu Auau Whānui DC-3GHz
● Te Whakawhitiwhitinga Paahi Iti
● VSWR iti
● Te Tika Whakaiti Iti
● He whānuitia te whakamahinga mō ngā otinga o roto i te whare
Ā Mātou Ratonga
1. Whakautuhia tō patai i roto i ngā haora 24.
2. Tauira utu: T/T, L/C, Paypal me Western Union
3. He maha ngā tauira tuku: Mā te rangi, Mā te moana, Express (DHL, Fedex, TNT UPS...)
4. Te wā tuku (arahi): Ko te tikanga 14 ngā rā i muri i te whiwhinga o te ota
5. Tauranga uta: Shanghai
6. Wā Pūtāhui: I roto i ngā marama 12 i muri i te tukunga.
7. Aratohu whakahaere (Tohutohu) ina tonoa.
8. Ka taea te mahi tuhi, tauira me te mōkihi kua whakaritea.
Ngā Whakatakotoranga Hangarau:
| Hua | Whakaahuatanga | Wāhanga Nama |
| Utaina Whakamutu | Tāne N / Wahine N, 2W | Waea-TL-NM/F2W |
| Tāne N / Wahine N, 5W | TEL-TL-NM/F5W | |
| Tāne N / Wahine N, 10W | WAEA-TL-NM/F10W | |
| Tāne N / Wahine N, 25W | WAEA-TL-NM/F25W | |
| Tāne N / Wahine N, 50W | TEL-TL-NM/F50W | |
| N Tāne / N Wahine, 100W | TEL-TL-NM/F100W | |
| DIN Tāne / Wahine, 10W | TEL-TL-DINM/F10W | |
| DIN Tāne / Wahine, 25W | TEL-TL-DINM/F25W | |
| DIN Tāne / Wahine, 50W | TEL-TL-DINM/F50W | |
| DIN Tāne / Wahine, 100W | TEL-TL-DINM/F100W |
Ngā Pātai Auau
Ā, me pēhea te kounga o āu hua?
Ko ngā hua katoa i tukuna e mātou ka tino whakamatautauria e tā mātou tari QC i mua i te tuku.
Ka taea e koe te tuku tauira hei whakamātautau i mua i te whakatakoto i tētahi ota ōkawa?
Ka taea te tuku kore utu i ngā tauira hei whakamātautau mena ka utua e koe te utu tuku.
Kia pehea te roa o tō wā tuku?
Ko te wā tuku i roto i ngā rā 14 i muri i te whiwhinga o tō ota.
He aha āu tikanga tuku?
Mā te moana; Mā te rangi (tauranga Shanghai); mā te UPS, DHL, FeDex, TNT rānei.
Ka taea e koe te tuku mai i tētahi tauira hei whakawhanake mā mātou?
Āe, ka taea e mātou. Ka taea te tuku i ngā tauira i roto i ngā rā pakihi e whitu.
Ka taea e mātou te tā i tō mātou waitohu, i tō mātou ingoa kamupene rānei ki runga i ō hua, ki runga rānei i te kete?
Āe, ka taea e koe. Ka taea te tā i te waitohu me te ingoa o te kamupene ki runga i ā mātou hua. Ka taea e koe te tuku mai i ngā mahi toi ki a mātou.mā te īmēra i te whakatakotoranga JPEG, TIFF rānei.
Kua pumau te MOQ?
He ngāwari te MOQ, ā, ka whakaaetia e mātou te ota iti i te wā tuatahi hei ota whakamātautau.
| Ngā Āhuatanga Hiko | |
| Āhuatanga Ārai | 50 Ōhm |
| Awhe Auautanga | DC~3 GHz |
| Makuku Mahi | 0-90% |
| Whakatauranga Mana | 50w |
| Hononga | Tāne N |
| VSWR | 1.15 |
| Awhe pāmahana ℃ | -35~+65 |
Ngā Tohutohu Tāutanga o te taura tino ngāwari N, 7/16, 4310 rānei 1/2″
Hanganga o te hononga: (Pikitia 1)
A. nati o mua
B. nati tuara
C. te pēke

Ko ngā inenga o te tango i te hua e whakaaturia ana i te hoahoa (Pikitia 2), me aro atu ki te tango i te hua:
1. Me whakakopa te mata pito o te ara iahiko o roto.
2. Tangohia ngā poke pērā i te unahi parahi me ngā kohao i te mata o te taura.

Te whakakotahi i te wāhanga hiri: Whakapirihia te wāhanga hiri ki roto i te ara iahiko o waho o te taura e whakaaturia ana i te hoahoa (Pikitia 3).

Te whakakotahi i te nati o muri (Pikitia 3).

Honoa te nati o mua me te nati o muri mā te whakawiri kia rite ki te whakaaturanga o te hoahoa (Pikitia (5))
1. I mua i te whakawiri, pania he paparanga hinu whakahinuhinu ki runga i te mowhiti-o.
2. Puritia te nati o muri me te taura kia kaua e nekeneke. Whakawirihia te tinana anga matua ki te tinana anga o muri. Whakawirihia te tinana anga matua o te tinana anga o muri mā te whakamahi i te kī makimaki. Kua oti te huihui.
