806-960 MHz me 1710-2700 MHz
Te Whakapūtanga Poutū
Te Whakamahinga o Roto, o Waho rānei
Te whakairinga pakitara, te whakairinga paipa rānei
Āhua ataahua He ātete pai ki te pānga, he kaha ki te ārai wai me te ārai waikura He kete whakairinga paerewa mō te pupuri i te pou He rahi kua arotauhia He mea hanga ki te hangarau whānui, te whakanui reo, te ōwehenga ngaru tū iti
Taupānga: Pūnaha GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi
Whāia ēnei tikanga hei tāuta i te pūihi me te pou pupuri, te whakarite i te koki whakatītaha o te pūihi, te whakakī i ngā pūtu, ngā tīwiri me ngā nati. (1) Me whakarite ngā kete whakairi āhua-L ki te pūtu pūihi, ka whakatakotoria he whāriki papatahi, he matau puna, he taupoki tīwiri, kātahi ka maukati i te nati. (2) Me whakawhiti te tokotoko miro āhua-U o te M6 ki ngā kete whakairi niho me te āhua-L, ka maukati te pūihi me te diameter. 35-50mm te pou, kātahi ka maukati i te nati. (3) Hei whiwhi i te tohu pai rawa atu, me whakarite te koki piko o te pūihi mā te tūnga kōhao o te kete whakairi āhua-L, kātahi ka maukati i ngā nati katoa ka hiritia te pito hononga pūihi. (4) Me neke atu i te 3 mita te teitei o te whakatūnga mai i te taumata turanga, me ngā rohe tata o te whakatūnga kāore he whare teitei me ngā mea whakarewa nui ake. I roto i te kupu poto, he whenua tuwhera te taha.
Ngā Āhuatanga:
● Āhua ataahua
● He kaha tiaki pai, he ātete pānga, he ātete wai, he ārai waikura, me ētahi atu.
| Ngā Whakatakotoranga Mīhini | |
| Ngā Ahu | 445*210*65 |
| Taumaha | 1 kg |
| Rauemi Pāreti | Parahi |
| Rauemi Radome | ABS |
| Tae Radome | Ma-ārei |
| Te haumākū ā-whanaunga | 5%-95% |
| Te pāmahana whakahaere | -40~60 ℃ |
| Kete whakairi | Te Whakapuru Pakitara me te Whakapuru Paipa |
| Ngā Whakatakotoranga Hiko | |
| Awhe Auautanga | 806-960MHz 1710-2700MHz |
| Whiwhi | 10dBi 12dBi |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Te whakapolarisasi | Poutū |
| Whānui hihi haurua-mana | H:65/50° V:55/40° |
| Ōwehenga o mua ki muri | 20 dB |
| Āraitanga Whakauru | 50Ω |
| Mana Whakauru Mōrahi | 50W |
| Te ārai i te uira | Whenua DC |
| Hononga | Wahine N |
Ngā Tohutohu Tāutanga o te taura tino ngāwari N, 7/16, 4310 rānei 1/2″
Hanganga o te hononga: (Pikitia 1)
A. nati o mua
B. nati tuara
C. te pēke

Ko ngā inenga o te tango i te hua e whakaaturia ana i te hoahoa (Pikitia 2), me aro atu ki te tango i te hua:
1. Me whakakopa te mata pito o te ara iahiko o roto.
2. Tangohia ngā poke pērā i te unahi parahi me ngā kohao i te mata o te taura.

Te whakakotahi i te wāhanga hiri: Whakapirihia te wāhanga hiri ki roto i te ara iahiko o waho o te taura e whakaaturia ana i te hoahoa (Pikitia 3).

Te whakakotahi i te nati o muri (Pikitia 3).

Honoa te nati o mua me te nati o muri mā te whakawiri kia rite ki te whakaaturanga o te hoahoa (Pikitia (5))
1. I mua i te whakawiri, pania he paparanga hinu whakahinuhinu ki runga i te mowhiti-o.
2. Puritia te nati o muri me te taura kia kaua e nekeneke. Whakawirihia te tinana anga matua ki te tinana anga o muri. Whakawirihia te tinana anga matua o te tinana anga o muri mā te whakamahi i te kī makimaki. Kua oti te huihui.
