Āhuatanga: Āhua ataahua He pai mō te whakairi i te tuanui noa He whānuitanga o te aho auau, he iti te tū o te ngaru, he kaha ki te ārai i te pokanoa.
| Taonga | Ngā Whakatakotoranga |
| Awhe Auautanga | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Whiwhi | 3±1dBi/4±1dBi |
| VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Āraitanga Whakauru | 50Ω |
| Te whakapolarisasi | Poutū |
| Whānui kurupae whakapae | 360° |
| Whānui kurupae poutū | 85±15°/55±15° |
| Mana Nui | 50W |
| Momo hononga | Wahine-N |
| Diameter | Ø164x94mm |
| Tae | Mā |
| Te pāmahana | Te mahi: -40℃~+60℃ |
| Awhe Makuku Whakawhanaunga | 5%~95% |
| Tikanga Whakamau | I whakaukia ki ngā tīwiri |
Ngā Tohutohu Tāutanga o te taura tino ngāwari N, 7/16, 4310 rānei 1/2″
Hanganga o te hononga: (Pikitia 1)
A. nati o mua
B. nati tuara
C. te pēke

Ko ngā inenga o te tango i te hua e whakaaturia ana i te hoahoa (Pikitia 2), me aro atu ki te tango i te hua:
1. Me whakakopa te mata pito o te ara iahiko o roto.
2. Tangohia ngā poke pērā i te unahi parahi me ngā kohao i te mata o te taura.

Te whakakotahi i te wāhanga hiri: Whakapirihia te wāhanga hiri ki roto i te ara iahiko o waho o te taura e whakaaturia ana i te hoahoa (Pikitia 3).

Te whakakotahi i te nati o muri (Pikitia 3).

Honoa te nati o mua me te nati o muri mā te whakawiri kia rite ki te whakaaturanga o te hoahoa (Pikitia (5))
1. I mua i te whakawiri, pania he paparanga hinu whakahinuhinu ki runga i te mowhiti-o.
2. Puritia te nati o muri me te taura kia kaua e nekeneke. Whakawirihia te tinana anga matua ki te tinana anga o muri. Whakawirihia te tinana anga matua o te tinana anga o muri mā te whakamahi i te kī makimaki. Kua oti te huihui.
