Āhuatanga: Āhua ataahua He pai mō te whakairi tuanui noa He whānuitanga o te aho auau, he iti te ngaru tū, he kaha ki te ārai i te pokanoa
Taupānga: Kapi ā-roto o roto Pūnaha GSM/ CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN
| Ngā Whakatakotoranga Mīhini | |
| Ngā Ahu | 204X115mm |
| Taumaha | 0.5Kg |
| Rauemi Pāreti | Parahi whakakikoruatia hiriwa |
| Rauemi Radome | ABS |
| Tae Radome | Ma-ārei |
| Makuku Whakahaere | < 95% |
| Te pāmahana whakahaere | -40~55 ℃ |
| Ngā Whakatakotoranga Hiko | |
| Awhe Auautanga | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Whiwhi | 2dBi±0.5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| VSWR | ≤1.4 |
| Te whakapolarisasi | Poutū |
| Te porowhita o te tauira, dB | ±1 ±1 ±1.5 |
| Whānui kurupae poutū | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Āraitanga Whakauru | 50Ω |
| Mana Whakauru Mōrahi | 50W |
| Hononga | Wahine N |
Ngā Tohutohu Tāutanga o te taura tino ngāwari N, 7/16, 4310 rānei 1/2″
Hanganga o te hononga: (Pikitia 1)
A. nati o mua
B. nati tuara
C. te pēke

Ko ngā inenga o te tango i te hua e whakaaturia ana i te hoahoa (Pikitia 2), me aro atu ki te tango i te hua:
1. Me whakakopa te mata pito o te ara iahiko o roto.
2. Tangohia ngā poke pērā i te unahi parahi me ngā kohao i te mata o te taura.

Te whakakotahi i te wāhanga hiri: Whakapirihia te wāhanga hiri ki roto i te ara iahiko o waho o te taura e whakaaturia ana i te hoahoa (Pikitia 3).

Te whakakotahi i te nati o muri (Pikitia 3).

Honoa te nati o mua me te nati o muri mā te whakawiri kia rite ki te whakaaturanga o te hoahoa (Pikitia (5))
1. I mua i te whakawiri, pania he paparanga hinu whakahinuhinu ki runga i te mowhiti-o.
2. Puritia te nati o muri me te taura kia kaua e nekeneke. Whakawirihia te tinana anga matua ki te tinana anga o muri. Whakawirihia te tinana anga matua o te tinana anga o muri mā te whakamahi i te kī makimaki. Kua oti te huihui.
