Ngā Āhuatanga
◆ Rorohiko Auau Whānui 698-4000MHz
◆ Te kapinga 2G/3G/4G/LTE/5G
◆ Te Whakawhitiwhiti-ā-Iti me te Āhua-kore
◆ VSWR iti me te Ngaronga Whakauru
◆ Teitei te Wehenga, o roto, o waho hoki, IP65
◆ He whānuitia te whakamahinga mō ngā otinga o roto i te whare
◆ Teitei o te Aronga / Te Wehenga
◆ Whakatauranga Mana 300W mō ia tāuru, Teitei te Pono
◆ Ngaronga Whakaurunga Iti, VSWR Iti, PIM Iti(IM3)
| Ngā Āhuatanga Hiko | |
| Āhuatanga Ārai | 50 Ōhm |
| Awhe Auautanga | 698-2700 MHz |
| Te Kaha Mana Nui | 300w |
| Te noho motuhake | ≥27 dB |
| Ngaronga | ≤3.5 dB |
| VSWR | ≤1.25 |
| Rigpple i roto i te roopu | ≤0.5 |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| Momo Hononga | Wahine-N |
| Te maha o ngā hononga | 4 |
| Te pāmahana whakahaere | -30-+55℃ |
| Ngā tono | roto |
Ngā Tohutohu Tāutanga o te taura tino ngāwari N, 7/16, 4310 rānei 1/2″
Hanganga o te hononga: (Pikitia 1)
A. nati o mua
B. nati tuara
C. te pēke

Ko ngā inenga o te tango i te hua e whakaaturia ana i te hoahoa (Pikitia 2), me aro atu ki te tango i te hua:
1. Me whakakopa te mata pito o te ara iahiko o roto.
2. Tangohia ngā poke pērā i te unahi parahi me ngā kohao i te mata o te taura.

Te whakakotahi i te wāhanga hiri: Whakapirihia te wāhanga hiri ki roto i te ara iahiko o waho o te taura e whakaaturia ana i te hoahoa (Pikitia 3).

Te whakakotahi i te nati o muri (Pikitia 3).

Honoa te nati o mua me te nati o muri mā te whakawiri kia rite ki te whakaaturanga o te hoahoa (Pikitia (5))
1. I mua i te whakawiri, pania he paparanga hinu whakahinuhinu ki runga i te mowhiti-o.
2. Puritia te nati o muri me te taura kia kaua e nekeneke. Whakawirihia te tinana anga matua ki te tinana anga o muri. Whakawirihia te tinana anga matua o te tinana anga o muri mā te whakamahi i te kī makimaki. Kua oti te huihui.
