Ko ngā hononga aronga whānui a Telsto e whakarato ana i te hononga papatahi o tētahi ara tohu ki tētahi atu i te kotahi ahunga anake (e mōhiotia ana ko te tohutohu). He maha ngā wā he hononga raina āwhina hiko ki tētahi raina matua. Ko tētahi pito o te raina āwhina he mea hono tūturu ki tētahi pito kua ōrite. Ko te tohutohu (te rerekētanga i waenga i te hononga i tētahi ahunga ki tētahi atu) he tata ki te 20 dB mō ngā hononga. Ka whakamahia ngā hononga aronga ina hiahiatia he wehenga o tētahi wāhanga o tētahi tohu, me hono rānei ngā tohu e rua. Kei a Telsto ngā hononga aronga roopu whaiti me ngā hononga ahokore me te hononga mai i te 3 dB ki te 50 dB, neke atu rānei.
| Ngā Āhuatanga Hiko | |
| Āhuatanga Ārai | 50 Ōhm |
| Awhe Auautanga | 698-2700 MHz |
| Te Kaha Mana Nui | 300w |
| Te noho motuhake | ≥26 dB |
| Ngaronga Whakaurunga | ≤1.7 dB |
| VSWR | ≤1.25 |
| Momo Hononga | Wahine-N |
| Te maha o ngā hononga | 3 |
| Te pāmahana whakahaere | -30-+55℃ |
| Ngā tono | IP65 |
| Te Tohu Hononga, dB | 6 |
| Hononga, dB | 6.0±1.0 |
| Taumaha Kupenga, Kg | 0.36 |
| haumākū | 0 ki te 95% |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
Ngā Tohutohu Tāutanga o te taura tino ngāwari N, 7/16, 4310 rānei 1/2″
Hanganga o te hononga: (Pikitia 1)
A. nati o mua
B. nati tuara
C. te pēke

Ko ngā inenga o te tango i te hua e whakaaturia ana i te hoahoa (Pikitia 2), me aro atu ki te tango i te hua:
1. Me whakakopa te mata pito o te ara iahiko o roto.
2. Tangohia ngā poke pērā i te unahi parahi me ngā kohao i te mata o te taura.

Te whakakotahi i te wāhanga hiri: Whakapirihia te wāhanga hiri ki roto i te ara iahiko o waho o te taura e whakaaturia ana i te hoahoa (Pikitia 3).

Te whakakotahi i te nati o muri (Pikitia 3).

Honoa te nati o mua me te nati o muri mā te whakawiri kia rite ki te whakaaturanga o te hoahoa (Pikitia (5))
1. I mua i te whakawiri, pania he paparanga hinu whakahinuhinu ki runga i te mowhiti-o.
2. Puritia te nati o muri me te taura kia kaua e nekeneke. Whakawirihia te tinana anga matua ki te tinana anga o muri. Whakawirihia te tinana anga matua o te tinana anga o muri mā te whakamahi i te kī makimaki. Kua oti te huihui.
