Āhuatanga: Āhua ataahua He ātete pānga pai, he kaha ki te ārai wai me te ārai waikura He kete whakairinga paerewa mō te pupuri i te pou He rahi kua arotauhia He mea hanga ki te hangarau whānui, te whakanui reo, te ōwehenga ngaru tū iti
Taupānga: Pūnaha GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi
Whāia ēnei tikanga hei tāuta i te pūihi me te pou pupuri, te whakarite i te koki whakatītaha o te pūihi, te whakakī i ngā pūtu, ngā tīwiri me ngā nati. (1) Me whakarite ngā kete whakairi āhua-L ki te pūtu pūihi, ka whakatakotoria he whāriki papatahi, he matau puna, he taupoki tīwiri, kātahi ka maukati i te nati. (2) Me whakawhiti te tokotoko miro āhua-U o te M6 ki ngā kete whakairi niho me te āhua-L, ka maukati te pūihi me te diameter. 35-50mm te pou, kātahi ka maukati i te nati. (3) Hei whiwhi i te tohu pai rawa atu, me whakarite te koki piko o te pūihi mā te tūnga kōhao o te kete whakairi āhua-L, kātahi ka maukati i ngā nati katoa ka hiritia te pito hononga pūihi. (4) Me neke atu i te 3 mita te teitei o te whakatūnga mai i te taumata turanga, me ngā rohe tata o te whakatūnga kāore he whare teitei me ngā mea whakarewa nui ake. I roto i te kupu poto, he whenua tuwhera te taha.
| Taonga | Ngā Whakatakotoranga |
| Awhe Auautanga | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Whiwhi | 7/10dBi |
| VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Āraitanga Whakauru | 50Ω |
| Te whakapolarisasi | Poutū |
| Whānui kurupae whakapae | 70°/60° |
| Whānui kurupae poutū | 55°/45° |
| Mana Nui | 50W |
| Momo hononga | Wahine-N |
| Ahu | 230X210X44mm |
| Te pāmahana mahi | -40℃~+60℃ |
| Tae | Mā |
| Te Whakamaunga | Te whakairi i te pakitara |
| Te Tiakitanga Rama | Whenua DC |
Ngā Tohutohu Tāutanga o te taura tino ngāwari N, 7/16, 4310 rānei 1/2″
Hanganga o te hononga: (Pikitia 1)
A. nati o mua
B. nati tuara
C. te pēke

Ko ngā inenga o te tango i te hua e whakaaturia ana i te hoahoa (Pikitia 2), me aro atu ki te tango i te hua:
1. Me whakakopa te mata pito o te ara iahiko o roto.
2. Tangohia ngā poke pērā i te unahi parahi me ngā kohao i te mata o te taura.

Te whakakotahi i te wāhanga hiri: Whakapirihia te wāhanga hiri ki roto i te ara iahiko o waho o te taura e whakaaturia ana i te hoahoa (Pikitia 3).

Te whakakotahi i te nati o muri (Pikitia 3).

Honoa te nati o mua me te nati o muri mā te whakawiri kia rite ki te whakaaturanga o te hoahoa (Pikitia (5))
1. I mua i te whakawiri, pania he paparanga hinu whakahinuhinu ki runga i te mowhiti-o.
2. Puritia te nati o muri me te taura kia kaua e nekeneke. Whakawirihia te tinana anga matua ki te tinana anga o muri. Whakawirihia te tinana anga matua o te tinana anga o muri mā te whakamahi i te kī makimaki. Kua oti te huihui.
